Matovič utekal pred novinármi a jeho ochrankár nakoniec buchol bránou (Video)

Na sociálnej sieti sa objavilo video, kde premiér Igor Matovič „uteká“ pred novinármi. Ten nevystúpil na tlačovke, kde sa oznamoval vianočný lockdown. Namiesto seba tam poslal ministra zdravotníctva a podpredsedu vlády.

Novinárka kričí na premiéra či sa takto naozaj nechá naháňať a nakoniec im ochrankár zavrie dvere. Okrem toho to boli ženy novinárky, ktoré chceli s premiérom len rozhovor, keďže ten sa novinárom vyhýbal posledné dni. Nakoniec po tlačovke premiér odpovedal na pár otázok novinárom. Na hlavnej tlačovej konferencii vraj nebol preto, lebo tam nebol nikto z koaličných predsedov strán.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353