Matovič ukázal, ako mu záleží na Slovákoch. V ťažkých časoch sa ani len neukázal na tlačovke (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovič ukázal, ako mu záleží na Slovákoch. V ťažkých časoch sa ani len neukázal na tlačovke (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič sa už pár dní vyhýba novinárom a nepíše ani svoje obľúbené statusy. Slovensko dostalo lockdown a zákaz vychádzania pred najväčším sviatkom roka od 19.decembra do 10.januára 2021, a oznámil nám to minister zdravotníctva a podpredseda vlády.

Matovič nám teda ukázal, za čo nás naozaj má. Prežívame naozaj ťažké časy, ľudia prichádzajú o prácu a niektorí sú tak zúfalí, že sa psychicky zosypávajú. A práve politici, ktorí majú svoj istý mesačný plat, by nás mali upokojovať, pretože oni sú “v kľude”. Ale robia tak?

Kde je šéf našej krajiny premiér Matovič? Prečo neupokojil ľudí pár dní pred Vianocami? Chystá niečo?

Aj novinári sa pýtali, prečo tieto tak dôležité opatrenia nepredstavil premiér, ako sa v každej slušnej krajine patrí. Na túto otázku jeho zástupca nedokázal odpovedať. Vraj on nie je jeho asistentka.

Nakoniec po skončení tlačovej konferencii obkľúčili novinár premiéra Matoviča, ktorý najprv nechcel odpovedať na otázky, no neskôr sa postavil pred pult a na pár z nich odpovedal. Predseda vlády Igor Matovič tvrdí, že na tlačovke chýbal, keďže ani jeden predseda ďalšej koaličnej strany nechcel ísť na tlačovku, kde sa oznamovalo sprísnenie opatrení.