Slovensko

Matovič tvrdí, že vždy hájil opatrenia, ale tentokrát má pocit, že až príliš tlačíme na pílu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nové opatrenia, ktoré majú prísť v najbližších dňoch by znamenali pre veľa odvetví na Slovensku skoro zánik. Hokejová extraliga by ani nemala začať a ostatné športové či kultúrne podujatia sú na tom podobne.

Premiér Igor Matovič však dnes na sociálnej sieti napísal, že „Kultúra a šport prežijú!“. Matovič vo svojom statuse píše, že vždy hájil opatrenia, s ktorými prichádzalo konzílium, ale tentokrát má pocit, že až príliš tlačíme na pílu. „Vždy som hájil opatrenia, s ktorými prichádzalo konzílium. Tentokrát mám však pocit, že tlačíme až príliš na pilu a efekt, ktorý očakávame, môže byť paradoxne opačný.“

„Počas prvej vlny, keď sme dopadli ako premianti Európy, som sa vždy snažil udržať logickú obhájiteľnosť akéhokoľvek opatrenia. Považoval som to za absolútny predpoklad toho, aby ľudia chceli spolu s nami náš spoločný boj bojovať … a výsledky hovoria samé za seba.Dnešné zasadnutie Ústredného krízového štábu bude veľmi ťažké, ale verím vo víťazstvo zdravého rozumu. Držte palce“ dodáva premiér.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!