Slovensko

Matovič sa správa ako fašistický tyran a šikanuje dôchodcov

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha vo svojom fejtóne komentoval reštriktívne opatrenia vlády Igora Matoviča (OĽaNO).

Matovič sa stále viac správa ako fašistický tyran. Prepáčte za tvrdé slová, ale je to tak.

MATOVIČOV APARTHEID?

Zakazovať seniorom návštevy obchodov v popoludňajších hodinách, ach, to je také demokratické.

V Južnej Afrike kedysi tiež takto segregovali obyvateľstvo – boli len obchody pre bielych a obchody pre Afričanov. Matovič nám tu zavádza apertheid, gratulujem.

NAČO JE DOBRÁ TAKÁTO ŠIKANA SENIOROV?

A čo ešte seniorom prikáže? Kedy môžu obedovať? A kedy môžu pozerať televíziu? A kedy je zakázané si kýchnuť?

Prosím vás, ako pomáha seniorom, tej najrizikovejšej skupine, keď ráno stoja v radoch na potraviny a tlačia sa o paličkách v obchodoch – veď to je nedôstojné, neúctivé a fašistické.

Herr Matovič toto už fakt preháňa. Ďalší úplne zbytočný útok na seniorov.

INÉ CHOROBY AKO COVID NEEXISTUJÚ?

Ideme ďalej. Neviem, či ste si všimli, ale objednať sa u lekára z preventívnych či menej závažných dôvodov je už dlhší čas prakticky nemožné.

Očná vám nevyšetrí dieťa, starým rodičom nevyšetria strojček na srdce a tak ďalej. Počúvam to zo všetkých strán. Vraj iba ak je ohrozený život.

Pri všetkej úcte – ak zanedbáme preventívne úkony v zdravotníctve, nepodchytíme toľko chorôb a zhoršíme stav toľkým ľuďom, že o pár mesiacov tu môžeme mať toľko ťažko chorých a umierajúcich ľudí, že sa ani Covid nechytá.

MATOVIČ KOMPLETNE VYPOL ZDRAVÝ ROZUM

Takéto zdravotnícke opatrenia by mali byť primerané a nie likvidačné.

A vysvetlite mi, prosím, prečo predavačky môžu riskovať, že sa nakazia koronou, ale lekári nemôžu pri prísnych hygienických podmienkach vyšetrovať pacientov? Veď to môže mať katastrofálne následky!

Osobitne v prípade rizikových skupín, ako sú seniori a deti, mi to príde celé pomýlené a veľmi nebezpečné. Stačí primeranosť a zdravý rozum.

AKO SA RODÍ FAŠIZMUS

Ale Matovič zjavne miluje ten pocit, keď môže prikazovať a zakazovať, takže tu všetci aj pomrieť môžeme, len aby Igorko mohol byť správny fašista.

Celé zle.

Pekný deň, priatelia, v parlamente bojujeme proti Programovému vyhláseniu vlády – taký blábol ste ešte nečítali. Musím utekať. A nakladať.

Proti zlu. Proti fašizmu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *