Matovič sa pred dvomi rokmi vyhrážal, že raz príde čas a nerozdýchajú to v Ilave do smrti

Status Igora Matovič z 19.novembra 2019 hovoril o tom, že vedenie Vojenského spravodajstva vracia úder a raz príde čas, kedy to „páni“ nerozdýchajú do smrti.

„Skorumpovaná mafia vo vedení Vojenského spravodajstva vracia úder. Podpásovo, odzadu a zákerne … lenže páni, príde čas a dostanete odpredu takú na solar, že to v Ilave nerozdýchate do smrti.“ znel Matovičov status, kým sa chystal na voľby a bol ešte len opozičný poslanec.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Ešte v ten istý deň napísal Matovič aj status, že NAKA obvinila Jaroslava Naďa z toho, že „vraj vyzvedal na ministerstve utajované skutočnosti“.

„Obávam sa, že ide o primitívnu pomstu šéfa Vojenského spravodajstva Balciara, o ktorom Jaro zverejnil závažné informácie, že záhadne vlastní desiatky drahých nehnuteľností a nevie hodnoverne vysvetliť spôsob ich nadobudnutia. Na takéto podlé útoky a zneužívanie moci sme pred každými voľbami zvyknutí a prichádza práve vo chvíli, kedy sa reálne črtá vytvorenie silnej opozičnej koalície, ktorá môže vyhrať voľby.“ písal ďalej v statuse Matovič.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353