Matovič sa pred dvomi rokmi vyhrážal, že raz príde čas a nerozdýchajú to v Ilave do smrti - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovič sa pred dvomi rokmi vyhrážal, že raz príde čas a nerozdýchajú to v Ilave do smrti

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Status Igora Matovič z 19.novembra 2019 hovoril o tom, že vedenie Vojenského spravodajstva vracia úder a raz príde čas, kedy to “páni” nerozdýchajú do smrti.

“Skorumpovaná mafia vo vedení Vojenského spravodajstva vracia úder. Podpásovo, odzadu a zákerne … lenže páni, príde čas a dostanete odpredu takú na solar, že to v Ilave nerozdýchate do smrti.” znel Matovičov status, kým sa chystal na voľby a bol ešte len opozičný poslanec.

Ešte v ten istý deň napísal Matovič aj status, že NAKA obvinila Jaroslava Naďa z toho, že “vraj vyzvedal na ministerstve utajované skutočnosti”.

“Obávam sa, že ide o primitívnu pomstu šéfa Vojenského spravodajstva Balciara, o ktorom Jaro zverejnil závažné informácie, že záhadne vlastní desiatky drahých nehnuteľností a nevie hodnoverne vysvetliť spôsob ich nadobudnutia. Na takéto podlé útoky a zneužívanie moci sme pred každými voľbami zvyknutí a prichádza práve vo chvíli, kedy sa reálne črtá vytvorenie silnej opozičnej koalície, ktorá môže vyhrať voľby.” písal ďalej v statuse Matovič.