Matovič priznal, že sme nekvalitnými testami testovali 250-tisíc ľudí. On by tým netestoval ani psa

Igor Matovič v rozhlasovej relácii RTVS Sobotné dialógy povedal, že Richard Sulík nakúpil nekvalitné testy na koronavírusu, ktorými by on netestoval ani psa.

Takto sme vraj otestovali 250-tisíc ľudí úplne nekvalitnými testami. „..a tieže sa budem pýtať kolegu Sulíka, lebo pod neho správa štátnych hmotných rezerv patrí, že na čo nám bude teraz ten milión absolútne nekvalitných testov, ktoré nakúpili, ktoré ja by som ani psa tým netestoval..“

Podľa Matoviča tieto testy nezachytia nikoho a my sme medzi časom týmito testami otestovali 250-tisíc Slovákov. Premiér tvrdí, že sme týchto ľudí oklamali a robili na nich hókusy-pókusy.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353