Matovič pritvrdzuje! Totálny lockdown na viac než mesiac a von sa dostanete len v nevyhnutých prípadoch?!

Tak toto by Slováci prežili len ťažko! Čaká nás úplné uzavretie vo svojich domovoch? Premiér Matovič predložil na rokovaní Ústredného krízového štábu možnosť vyhlásenia lockdownu už od soboty 12. decembra.

Informovala o tom Pravda. Trvať by mohol šesť týždňov a podmienkami by mal pripomínať lockdown v Izraeli. Ľudia mohli chodiť von len v prípade návštevy lekára alebo nevyhnutných nákupov.

Ešte pred zasadnutím krízového štábu zverejnili Aktuality.sk informáciu z prostredia vládnej koalície, podľa ktorej mal byť vyhlásený lockdown od 16., respektíve 18. decembra a následne sa malo počas víkendu 19.a 20. decembra masívne testovať.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353