Matovič pridal výsmešnú fotku s Kotlebom: „Vôbec viete, že ste premiér?!“ pýtajú sa ľudia

Igor Matovič je známy svojimi príspevkami na sociálnych sieťach. Všetci si mysleli, že keď si odfotil počas rokovanie svoje spotené ponožky, bude to posledné, čo pridá a jeho výlevy na internete skončia. Opak je však pravdou a aj keď je premiérom tejto krajiny, občas to na jeho profile vyzerá, ako u mladej nevybúrenej pubertiačky.

Najnovšie pridal fotografiu zo satirickej a často protislovenskej stránky ZOMRI, kde je zachytený predseda ĽSNS Marian Kotleba, ako ho policajné zložky zadržiavajú na jednej z akcii. Popis k tejto fotografii znie: „Keď odmietneš na svadbe nosiť rúško“

Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať a ani nízky počet lajkov neukazuje, že by sa ľuďom takéto príspevky páčili.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!