Politika

Matovič pridal fotku žiaka v skafandri s popisom: „Naše deti to zvládnu“ (Foto v článku)

Dnes nastúpili žiaci prvý deň do škôl a to hneď s novými pravidlami proti nákaze Covid 19. Žiakov do škôl poslala vláda s rúškami na tvári a toto opatrenie si zaslúžilo obrovskú kritiku.

Igor Matovič si však za týmto opatrením jasne stojí a dnes na sociálnej sieti pridal fotografiu, kde rodičia v rúškach odnášajú svoje dieťa do školy. Malý žiak je však kompletne celý v skafandri. Premiér k obrázku pridal popis „Naše deti to zvládnu“. Autorom obrázku je Shooty. Čo tým chcel ale premiér naznačiť nevedno.

V diskusii pod premiérovým obrázkom sa strhla obrovská debata a väčšina ľudí s Matovičom nesúhlasí. Jedna z matiek napísala, že jej syn ma dvojaké občianstvo (České a Slovenské) a aspoň do nového volebného obdobia budú musieť opustiť krajinu a ísť do Čiech.

Autor: Shooty https://dennikn.sk/2022566/shooty-do-skolicky/

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!