Matovič pokľakol pred Maďarmi, ktorím sľúbil rozvíjať svoju kultúru a jazyk na Slovensku - MAGAZÍN 1
Komentáre

Matovič pokľakol pred Maďarmi, ktorím sľúbil rozvíjať svoju kultúru a jazyk na Slovensku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič bol na návšteve v Maďarsku a stretol sa s Viktorm Orbánom. Maďarom, ktorí nás stovky rokov okupovali a museli sme im slúžiť, nasľuboval hory-doly.

Matovič na tejto návšteve viackrát zdôraznil, že chce, aby sa Maďari na Slovensku cítili ako doma. “Každému Maďarovi chcem sľúbiť a garantovať, že Slovensko vytvorí také zázemie maďarskej komunite na Slovensku, aby mohli bez strachu používať svoj jazyk a rozvíjať svoju kultúru,” povedal slovenský premiér.

To je veľmi krásne, hlavne, keď si spomeniete na to, ako vyzerá futbal v Dunajskej Strede, ktoré je slovenským mestom a fanúšikovia tam pália slovenské vlajky. “Maďari” na juhu neznášajú Slovákov a tí ozajstní Maďari sa im len vysmievajú, že nevedia ani maďarsky a ani slovensky.

Takže Matovič vlastne prišiel ponížené do Budapešti, lebo mu na moste prichystali slovenské vlajky a nasľuboval všetko, len aby sa Maďari potmehúcky usmievali a radovali, že čo to majú Slováci za vygumovaného premiéra, ktorý vo vlastnej krajine chce, aby sa rozvíjala kultúra a jazyk cudzieho štátu.

A potom, keď svoju kultúru rozvinú naplno, všetci sa naučia poriadne po maďarsky, tak im Matovič rovno odovzdá celé južné územie? Alebo ako tomu máme rozumieť. Pretože logicky, aký má zmysel pre krajinu a národ, aby vo vlastnom štáte podporovala kultúru a jazyk iného štátu? Veď choďte naozaj do Maďarska a opýtajte sa skutočných Maďarov, že všetci na Južnom Slovensku sú im na smiech…

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *