Komentáre

Matovič pokľakol pred Maďarmi, ktorím sľúbil rozvíjať svoju kultúru a jazyk na Slovensku

Premiér Igor Matovič bol na návšteve v Maďarsku a stretol sa s Viktorm Orbánom. Maďarom, ktorí nás stovky rokov okupovali a museli sme im slúžiť, nasľuboval hory-doly.

Matovič na tejto návšteve viackrát zdôraznil, že chce, aby sa Maďari na Slovensku cítili ako doma. „Každému Maďarovi chcem sľúbiť a garantovať, že Slovensko vytvorí také zázemie maďarskej komunite na Slovensku, aby mohli bez strachu používať svoj jazyk a rozvíjať svoju kultúru,“ povedal slovenský premiér.

To je veľmi krásne, hlavne, keď si spomeniete na to, ako vyzerá futbal v Dunajskej Strede, ktoré je slovenským mestom a fanúšikovia tam pália slovenské vlajky. „Maďari“ na juhu neznášajú Slovákov a tí ozajstní Maďari sa im len vysmievajú, že nevedia ani maďarsky a ani slovensky.

Takže Matovič vlastne prišiel ponížené do Budapešti, lebo mu na moste prichystali slovenské vlajky a nasľuboval všetko, len aby sa Maďari potmehúcky usmievali a radovali, že čo to majú Slováci za vygumovaného premiéra, ktorý vo vlastnej krajine chce, aby sa rozvíjala kultúra a jazyk cudzieho štátu.

A potom, keď svoju kultúru rozvinú naplno, všetci sa naučia poriadne po maďarsky, tak im Matovič rovno odovzdá celé južné územie? Alebo ako tomu máme rozumieť. Pretože logicky, aký má zmysel pre krajinu a národ, aby vo vlastnom štáte podporovala kultúru a jazyk iného štátu? Veď choďte naozaj do Maďarska a opýtajte sa skutočných Maďarov, že všetci na Južnom Slovensku sú im na smiech…

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

8 Replies to “Matovič pokľakol pred Maďarmi, ktorím sľúbil rozvíjať svoju kultúru a jazyk na Slovensku

  1. Ten psychopat zapredá Slovensko Maďarom!ako keby mali na slovensku málo práv,rozprávajú si po svojom slovensky skoro nevedia,používajú tabule vo svojom nárečí,tak čo im ešte chce dať ten pako!autonomiu?chce rozbiť slovenský štát a zapredať ho Maďarom?prečo sa nespýtal aké práva majú Slováci žijúci na druhej strane,či môžu kandidovať do parlamentu ako u nás,či môžu mať tabule dvojjazyčné a rozprávať na úradoch po Slovensky,na toto sa mal opýtať a nie olizovať zadok Orbánovy!Takého blázna sme na čele vlády v histórii nielen Slovenska ale aj bývalej federálnej republiky nemali!

  2. Neviem, čo od takého tajtrlíka čakali. Splnili mu jeho detský sen. Celé roky mu všetci politici dávali na javo, že je debil. Toto je jeho pomsta. Užívať si moc a rozdávať všetko, čo neni jeho. Veď má na konte dosť milonov, aby mohol potom zmiznúť niekam do Karibiku a tam si v pokoji dožiť. Je mu absolútne u riti nejaké smiešne Slovensko. Počkajte len, Keď sem bude západ dovážať státisíce migrantov. To už bude mať peniaze na zahraničných účtoch a zbalené kufre.

  3. Šovinistická handabanda s víziami šírenia nenávisti! Gratulujem magazin1! Ako keby ste vypadli z oka Slotovi!

  4. Ľudia treba toho šaša Mat_oviča odvolať!!! A to skôr, ako napácha škody, ktoré už nebude možné napraviť!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *