Matovič poďakoval Pavlínke a zložil si respirátor (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovič poďakoval Pavlínke a zložil si respirátor (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý premiér Igor Matovič podal v utorok poobede demisiu u prezidentky Zuzany Čaputovej. Tá poverila zostavením vlády ministra financií Eduarda Hegera.

Matovič vyhlásil, že to bol síce len jeden rok, ale cíti sa, ako by ich bolo desať. “Bol to najťažší rok pre Slovensko od druhej svetovej vojny a prežil som ho v jedných topánkach, ale aj s jedným svedomím, a s jediným cieľom uchrániť životy a zdravie ľudí. Ďakujem Bohu. Ďakujem Pavlínke. Ďakujem Rebeke. Ďakujem Klárke. Ďakujem Mame. Ďakujem všetkým vám a prosím od odpustenie všetkých chýb, ktoré som za ten rok spravil. Nebojte sa dobre bude a Edovi určite môžete veriť.” povedal posledné slová už bývalý premiér Igor Matovič.

V našom malom prieskume na webe ste mohli ohodnotiť rok vládnutia Igora Matoviča. Až 91% čitateľov by mu dalo najhoršiu známku. 6% by mu dalo štvorku.

Akú by ste dali známku Matovičovi?

(91%, 163 Votes)

(6%, 10 Votes)

(2%, 4 Votes)

(1%, 2 Votes)

(0%, 0 Votes)