Matovič oznámil nového premiéra našej krajiny. Boris Kollár ho plne podporuje

Premiér Igor Matovič oznámil v nedeľu podvečer na tlačovej konferencii, že si vymení úlohy so súčasným ministrom financií Eduardom Hegerom, ktorý by sa mal stať novým premiérom Slovenskej republiky.

„Nebudeme trvať na splnení ani jednej z týchto podmienok,“ uviedol Matovič k  personálnym požiadavkám OĽANO spred týždňa. Zároveň sa rozhodol vymeniť s Eduardom Hegerom. Novým premiérom by tak podľa Matoviča mal byť Heger.

“Vítam tento krok Igora Matoviča, ktorým sa ukončí kríza v koalícii, ktorou sme nechtiac traumatizovali celé Slovensko. Plne podporujeme nového pána premiéra Hegera. Má 17 poslancov z hnutia Sme rodina a táto podpora mu bola vyslovená.“ povedal Boris Kollár

Eduard Heger ešte pôjde žiadať o podporu koaličné strany SaS a Za Ľudí, a ak stým budú súhlasiť, pôjde za prezidentkou Zuzanou Čaputovou, aby sa dohodli na ďalšom postupe.

Správu neustále aktualizujeme

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353