adplus-dvertising

Matovič osadníkov vyhlásil za vzor, teraz spustošili úrodu starčekovi

V obci Bystrany sa miestni osadníci postarali o rozruch. Starčekom totiž totálne spustošili úrodu, ktorú si sami vypestovali. Táto obec sa však preslávila ešte počas koronakrízy, kedy bola miestna osada v karanténe a premiér Igor Matovič povedal, že táto osada a ľudia v nej môžu byť vzorom pre celé Slovensko.

Pán Štefan s manželkou Máriou majú na toto vyjadrenie odlišný názor. Zasadili si zemiaky, no po nájazde osadníkov prišli o všetko, o úrodu a peniaze. Teraz im ostali len oči pre plač. Podľa dostupných informácii boli páchateľmi deti (10 a 12 rokov). Viac v reportáži TV Markíza

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.