Matovič odkazuje, že sme si to pokazili. Máme rekord pozitívnych. Prídeme o slobodu?!

Máme rekordné číslo pozitívnych testov na Covid 19 a premiér Igor Matovič už varuje na svojom profile, že sme si to pokazili. Slováci sú nerozvážni a nezodpovední, tvrdí premiér.

Slovensko hlási rekord 419 nových prípadov nakazených na koronavírus. K tomuto číslu sa na sociálnej sieti vyjadril aj predseda vlády Matovič.

„Máme nový rekord. Nerozvážnosť, ľahkovážnosť a egoizmus zvíťazili. Neustále útoky, spochybňovanie nebezpečnosti Covidu, teatrálne ignorovanie opatrení, vysmievanie sa z tých, ktorí ich dodržujú … priniesli svoje výsledky. Výsledky “boja za slobodu”, ktorý teraz slobodu zoberie všetkým.

V čase, keď som bojoval za jemnejšie pravidlá pre svadby, šport a kultúru, boli polovičné počty nových prípadov … veril som, že ľudia si budú väčšiu slobodu vážiť a budú sa správať rozumne. Bohužiaľ, sklamal som sa a evidentne sme zodpovednosť vo vlastných rukách neuniesli.

Sloboda bez zodpovednosti vedie k anarchii … a dnes sa sme na je počiatku. Počet pozitívnych prípadov raketovo rastie a keď si niekto myslí, že dovolím, aby nezodpovední ignoranti ohrozovali naďalej nevinných ľudí, tak nehrozí.“ vyhlásil premiér.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353