Politika

Matovič odkazuje: „Kotlebu dnes nezrušia, bude to darček od Fica“

Igor Matovič sa vyjadril na sociálnej sieti k dnešnému pojednávaniu o rozpustení Ľudovej strany Naše Slovensko.

„Odročia pojednávanie a Kotleba tak dostane mimoriadne poďakovanie od kamaráta Fica za jeho verné služby. Nie je totiž tajomstvom, že keď to mal za posledné roky Smer v parlamente nahnuté, vždy zabral niekto od Kotlebu – buď sa tváril ako neprítomný a nahlasoval a jeho hlas rozhodol v prospech Smeru, alebo Smer natvrdo podržali … a všetkým nám bolo zrejmé, že to zadarmo nebude.

Kotlebovi dnešný deň mimoriadne vyhovuje a odročenie pojednávania rovnako. Bude môcť počas celej kampane pred eurovoľbami vybľakovať, ako veľmi im chce systém/moc/štandardné strany ublížiť … a mnoho ľudí mu to zožerie.

Dnes sme preto svedkami verejnej ďakovačky Fica Kotlebovi. Systém Mariánka na objednávku Robka len slabúčko pohryzká, aby z neho vzišiel ešte silnejší ako dnes.

Urobia všetko pre budúcu koalíciu Fico-Danko-Kotleba-Kollar“

3 Replies to “Matovič odkazuje: „Kotlebu dnes nezrušia, bude to darček od Fica“

  1. Ak by to aj bola pravda budem len rad pretoze viem ze ak by isiel marian do koalicie zo smerom rozhodne by tvrdo pretlacal svoju retoriku a bez dohody o programe a zaradeni veci ktore my narodne citiaci slovaci tak dlho chceme aby presli by do takej vlady nesiel takze ak pojde ja budem len rad 🙂 pretoze toto je demokracia aj strany ktore sa moc nemusia sa mozu v istych veciach dokazat spojit pochopit a tim zlepsit slovensko a nie byt hrdy a naduti tupec a vsetko len hodnotit podla toho kto to podal a nie co to spravi takto ma vizerat demokracia palec hore.

  2. Na Slovensku tzv. štandartné demokratické strany/neviem kde na toto slovné spojenie prišli/, nebojujú za niečo, ale vždy proti niečomu alebo niekomu. Dôkazom sú minim. posledné tri volby hlavy štátu. Ale najviac čo mi prekáža, je vulgárnosť vo vyjadrovaní pred TV kamerami, kde akoby chceli ukázať, že kto je vulgárny je aj múdry. Opak je pravdou. Tak hlboko by neklesol žiadny slušný človek.

    1. S tou politologickou somarinou prišiel na tlačovku prvý krát hranolissimus a odvtedy sa tým skorumpované prostitútky – politické i publicistické – oháňajú ako kravy s chvostom, keď ich štípe ovad :-))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *