Slovensko

Matovič nevie, kde jeho žena dala 10 miliónov eur a nás všetkých do toho absolútne nič (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Igor Matovič na odpoveď novinárov, či vie o peniazoch, ktoré mala investovať jeho manželka odpovedal, že nevie o žiadnych peniazoch. Premiér sa vraj 14 rokov nezaujíma o to, čo robí jeho žena s riadne zdanenými peniazmi.

Premiér Igor Matovič na otázku, či je pravda, že jeho žena Pavlína vložila do investičnej spoločnosti Arca Capital 10 miliónov eur reagoval. On o týchto peniazoch informácie nemá, ale doplnil, že „možno je to pravda, čo hovoríte, možno nie“.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!