Matovič kašle na Slovákov a odišiel si oddýchnuť do Švajčiarska? Toto sa šíri internetom

Internetom letí ďalší lacný hoax a to mierený na nášho premiéra Igora Matoviča. Aj keď nás premiér už niekoľkokrát sklamal a porušil aj pravidlá, ktoré sme my všetci museli dodržiavať (na svadbe bez rúška, návšteva v nemocnici), tento hoax sa naozaj nedá uveriť.

Fotomontáž zo švajčiarskeho mesta Bern má ukazovať, že premiér „vodu káže, víno pije“ a so svojou manželkou si užíva bez rúška ulice mesta s vysmiatou tvárou. Upravená fotka je naozaj lacná a tak hneď vidieť, že niečo nesedí. A to naozaj nesedí.

Vystrihnutý Matovič s manželkou Paulínou v skutočnosti išli voliť v posledných parlamentných voľbách a neboli v žiadnom Berne. Ten, kto fotomontáž robil, si naozaj nedal záležať. No našli sa aj takí, ktorí tomu uverili a kriticky zdieľajú obrázok.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Zdroj: TASR

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353