Matovič kašle na Slovákov a odišiel si oddýchnuť do Švajčiarska? Toto sa šíri internetom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovič kašle na Slovákov a odišiel si oddýchnuť do Švajčiarska? Toto sa šíri internetom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Internetom letí ďalší lacný hoax a to mierený na nášho premiéra Igora Matoviča. Aj keď nás premiér už niekoľkokrát sklamal a porušil aj pravidlá, ktoré sme my všetci museli dodržiavať (na svadbe bez rúška, návšteva v nemocnici), tento hoax sa naozaj nedá uveriť.

Fotomontáž zo švajčiarskeho mesta Bern má ukazovať, že premiér „vodu káže, víno pije“ a so svojou manželkou si užíva bez rúška ulice mesta s vysmiatou tvárou. Upravená fotka je naozaj lacná a tak hneď vidieť, že niečo nesedí. A to naozaj nesedí.

Vystrihnutý Matovič s manželkou Paulínou v skutočnosti išli voliť v posledných parlamentných voľbách a neboli v žiadnom Berne. Ten, kto fotomontáž robil, si naozaj nedal záležať. No našli sa aj takí, ktorí tomu uverili a kriticky zdieľajú obrázok.

Zdroj: TASR