Matovič je už totálne nahnevaný a odkazuje Slovákom, že „serú na pravidlá!“ (Video)

Po zasadnutí pandemickej komisie sme mohli v piatok podvečer vidieť naozaj nahnevaného premiéra Igora Matoviča. Po tom, čo ešte včera hovoril poslancovi Ľubošovi Blahovi v parlamente, že počul, že niekde mydlil barana, dnes odkazuje tretine Slovákom, že „serú na pravidlá“.

„…samozrejme, že tu je absolútne väčšina ľudí na Slovensku, ktorí rešpektujú pravidlá a si uvedomujú, že situácia je vážna. Ale približne tretine ľudí s prepáčením sere na pravidlá…“ povedal nahnevaný premiér Matovič.

„Uvedomte si, prosím, ľudia, aby ste boli ticho,“ odkazuje premiér Matovič konšpirátorom. Za všetkých spomína doktora Igora Bukovského. Podľa premiéra si rovnako ako on vysokoškolský titul nezaslúži.

„Musíme prijať opatrenia,“ presviedča premiér a zdôrazňuje, že nebude bojovať za slobodu nezodpovedných ľudí.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353