Matovič je narcis, ktorému musia písať ľudia pekné komentára, aby sa cítil dobre - MAGAZÍN 1
Komentáre

Matovič je narcis, ktorému musia písať ľudia pekné komentára, aby sa cítil dobre

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Krajina sa nám rúti do ekonomickej krízy, akú sme tu nemali. Podnikatelia, ktorí začali podnikať len teraz a nemajú žiadne rezervy, nemôžu spávať a nevedia čo bude ďalej. Ich sny sa v podstate rozpadli ako domček z karát. Ostatní ľudia trpia, či budú mať vôbec prácu a z čoho platiť hypotéky. Môžu si ich síce predĺžiť o deväť mesiacov, ale úrok im narastie a banky zarobia.

Ľudia na tom vážne nie sú dobre a spoločnosť potrebuje silného lídra. Tak ako rodina, ktorá prežíva ťažké obdobie potrebuje cíti z otca, že všetko bude v poriadku. Silná osobnosť dokáže potiahnúť tých slabších. Vždy to tak bolo a aj bude.

Slovensko však v jednej z najťažších chvíľ posledných rokov dostalo uplakaného egoistického narcisa, ktorý urobí čokoľvek, len aby zaujal. Jeho tlačové konferencie, kde sa nasilu snaží zakaždým rozplakať, sú už smiešne aj malým deťom.

Igorko sa zakaždým rozplače na Facebooku, kde potom len čaká, kto ho ako uteší, že všetko bude dobré a my ho ľúbime. Ale Igorko, Ty riadiš krajinu, Ty riadiš život 5 miliónom ľuďom. Ty nemáš plakať! Ty máš byť líder, ktorý má silné, premyslené, odborne a funkčné rozhodnutia. Ty nemáš písať statusy, že asi nemáš na to byť premiér. Ty nie si puberťáčka, ktorej nevyšlo rande a čaká podporu od svojich nápadníkov. Už sa prosím Ťa zobuď! Ďakujem…

Ani túto správu sa len tak nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *