Matovič ide presviedčať Čaputovú, aby „odišla“ od Kotlebu a pridala sa na jeho stranu

Premiér Igor Matovič v pondelok na tlačovej konferencii hovoril o tom, že sa cíti ako dohryzený pes a médiá a aj politici neustále útočia na neho a jeho nápady.

Matovičovi sa nepáči, že nemá ako presadiť celoplošné testovanie, keď to odmietajú ľudia ako prezidentka, Pellegrini, Kotleba či Sulík. Títo chcú podľa neho len dobrovoľne testovanie a na také by ľudia neprišli.

Premiér má teraz naštrbené vzťahy s prezidentkou a tá dnes vyhlásila, že by manažovanie koronakrízy možno mal prenechať niekomu inému.

Matovič sa však bude snažiť ešte Zuzanu Čaputovú presvedčiť „Pokúsim sa ju presvedčiť ešte tento týždeň opätovne a získať ju, aby, na našu palubu, aby odišla od Kotlebu, Pellegriniho, Fica aj od Sulíka prípadne a išla k nám…“ povedal Matovič.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353