Matovič: "Hlina zničil Kotlebu? Len mu nahnal voličov chorými výplodmi 4. cenovej!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovič: “Hlina zničil Kotlebu? Len mu nahnal voličov chorými výplodmi 4. cenovej!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Od nedele rezonuje politická debata na RTVS, kde boli pozvaní Marian Kotleba, Tomáš Drucker, Alojz Hlina a Igor Matovič. Šéf OĽANO však kvôli chorobe nemohol prísť a poslal svojho zástupcu. Televízia s tým súhlasila a aj všetci pozvaní, okrem Hlinu. Hlina však tvrdil, že je to výmysel a nevadilo mu to. Jeho lož však potvrdilo aj vedenie televízie, ktoré jasne odkázalo, že Alojz Hlina si v relácii neželá zástupcu za Igora Matoviča.

Igor Matovič sa vo svojom statuse pustil do Hlinu, ktorý podla neho v relácii len nahnal Kotlebovi voličov svojim chorými výplodmi 4. cenovej skupiny. Alojz Hlina totiž v relácii úplne bez dôkazov hádzal špinu na šéfa ĽSNS, kedy si vymýšľal, že Kotleba ešte ako študent niečo ukazoval študentkám v kabinete.

“Viem, že mnohí sú vo vytržení z toho ako Hlina včera vraj “naložil” Kotlebovi v O 5 minút 12. Ja som si to teda teraz pozrel a mám pocit, že Lojzo Kotlebovi len a len pomohol a nahnal mu kopu voličov. Dokolečka hovoriť o partnerovi v diskusii (hoci Kotlebovi), že je úchylák, ktorý dievčatám v kabinete ukazoval niečo pod bruchom, je nehodné predsedu kresťanského hnutia. Ale takto? Úchylák sem, úchylák tam. Úchyláci. Hententen. Tento tu … nie, nie nie. Toto nie je cesta a takto len Hlina nahnal voličov Kotlebovi. Zároveň si však myslím, že týmto nepomohol ani sebe a ani KDH – ten slovník a spôsoby museli odradiť od voľby aj mnoho kozervatívnych voličov, ktorí sú predsa zvyknutí na iné spôsoby.” napísal Matovič.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *