Matovič chce pritvrdiť! Jeho vypnutie krajiny nás zničí! Vírus zo sveta nezmizne kvôli Slovensku! - MAGAZÍN 1
Komentáre

Matovič chce pritvrdiť! Jeho vypnutie krajiny nás zničí! Vírus zo sveta nezmizne kvôli Slovensku!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tento komentár píšem ako človek, ktorý od začiatku bojoval proti Smeru a jeho mafii, no priznám sa, nikdy som nebol ani priaznivcom Igora Matoviča, ktorý síce odhaľoval mafiu, ale sám prepísal miliónové majetky v Trnave na manželku a moju nedôveru v neho zaklincoval obhajovaním islamu v parlamente (video tu).

Dnes je však Matovič premiérom a čo si zmyslí, to aj bude, a tu prichádza v čase pandémie obrovský problém. Slovensku sa darí veľmi dobre, máme minimum nakazených, všetci nosia rúška (nie ako Taliani, ktorí sa z toho smiali, chodili na futbal a dnes plačú), rešpektujú pravidlá a v krajine panuje pohoda. Ak budeme mať zavreté hranice a počkáme, kým sa všetko ustáli, môžeme začať vo vnútri krajiny fungovať normálne.

Môžeme pomaly otvárať malé podniky, aby sa naštartovala domáca ekonomika, aj keď pod prísnymi hygienickými pravidlami, ale pokojne môžme. Veď čo urobí taký malý obchodík, kde sa denne premelie 50 ľudí, ako veľké supermarkety, kde je denne tisíce ľudí?

Ja si myslím, že by sme vo vnútri mohli naozaj fungovať naplno a držať si zdravú ekonomiku. Deti do škôl nepúšťajme, ale otvorme prevádzky, pod prísnymi pravidlami. Veď aj policajtov máme na Slovensku skoro najviac na počet obyvateľov na svete, tak nech strážia ľudí, aby sa správali disciplinovane na verejnosti.

Náš pán premiér, ktorý sa však zakaždým rozplače a fotí si, už ako premiér na facebook svoje spotené nohy (foto tu), však chce všetkých šokovať! Chce totálne vypnúť krajinu a viesť ju pod vojenským diktátom. Vojaci by nám nosili stravu a my by sme nemohli ísť ani venčiť psa. A toto chce zabezpečiť v krajine, kde keď prídete na akýkoľvek úrad, tak vám nevedia s ničím poradiť, ale chcú každému doniesť večeru? Nemožné!

Toto by však až taký problém nebol. Problém nastáva v tom, že Matovičove slová odstrašia už aj posledných investorov, ktorí už Slovensko budú obchádzať na kilometre. Kto by predsa chcel investovať v krajine, kde bude blackout a z tohto sa budeme spamätávať tak 5 rokov?…

A čo si vlastne ten premiér myslí? Že keď my na Slovensku vírus zahubíme, tak zmizne z celého sveta? My hranice otvoriť nakoniec budeme musieť a vírus má opäť volnú cestu na Slovensko. To by museli vypnúť zemeguľu Igorko.

Náš premiér stratil rozum…

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *