Slovensko

Matovič chce ľuďom za očkovanie rozdávať 500€ vo forme poukazov, ktoré môžu minúť na

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Igor Matovič a Boris Kollár dnes predstavili formu pomoci pre najviac zasiahnuté odvetvia, ako gastro, hotely, divadlá, kiná, múzeá a služby typu kaderník, masáže či aquaparky. Podmienka však je, že tieto odvetvia nedostanú peniaze priamo, ale peniaze vo forme poukazov dostanú dôchodcovia, ktorí sa rozhodnú zaočkovať.

Každý dôchodca, ktorý pôjde na tretiu alebo prvú dávku, dostane poukaz v hodnote 500€, ktorý bude môcť v týchto odvetviach použiť. Poukaz bude môcť však darovať komukoľvek v rodine. Aj vnúčatám či dcére alebo synovi. Bude sa to týkať všetkých ľudí nad 60 rokov

Ministerstvo financií SR na to vyčlenilo 500 miliónov eur. 

Tieto prevádzky by sa k pomoci dostali cez zaočkovaných dôchodcov, deti a vnúčatá, ktoré by mohli poukazy od štátu využiť,“ vyhlásil Matovič.

Takto chce Matovič motivovať viac dôchodcov, aby sa dali zaočkovať či prvou dávkou alebo si dali tretiu.

3 Replies to “Matovič chce ľuďom za očkovanie rozdávať 500€ vo forme poukazov, ktoré môžu minúť na

 1. Igor berieme tie 500 € poukazy a dáme sa zaočkovať, ale s iba malou podmienkou a to, že si vyberieme sami fľaštičku s vakcínou, ktorou sa dáme zaočkovať.

  Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace! Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!

  Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
  Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.

  Položím vám kontrolní otázku. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, fotbalistů, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec, ne ne. Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na 3 skupiny. A právě ta 3. skupina je nejděsivější.

 2. Teraz neviem ako je to možné ale za tie zverstvá na ľuďoch už Metlovič cítiť ako mu už plamene pekelné olizujú nohy. Jedine, že by 500 eurami uplatnil aj tých čertov aby ho ešte nechali na Zemi páchať jeho satanizmus. Možné to je, ale rošty do biela rozpálené sú už preňho prichystané. Každopádne má ešte šancu sa otočiť , zmeniť sa a prestať páchať genocídu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *