Matovič by mal vypnúť seba a nie krajinu! Šíri paniku! Ľudia teraz vykúpia už úplne všetko! - MAGAZÍN 1
Komentáre

Matovič by mal vypnúť seba a nie krajinu! Šíri paniku! Ľudia teraz vykúpia už úplne všetko!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bohužiaľ premiér našej krajiny dnes uvažoval, že by sme mohli kvôli koronavírusu vypnúť krajinu a nastoliť vojenskú disciplínu. Neviem síce ako si to presne predstavuje, ale zatvoriť všetko a nechať na vojsku, aby zásobovalo ľudí a tí ostali zatvorení v jarnom počasí celé tri týždne doma, mi pripadá, ako nápad totálneho šialenca a teda aj je.

Slovensko patrí v rebríčku nakazených na posledné miesta a ľudia rešpektujú pravidlá. Všetci nosia rúška a snažia sa držať odstup od ľudí. Áno, máme aj nakazených, ale už aj dnes vieme, že koronu môžu mať aj ľudia, ktorí o tom vôbec nevedia a len ju vypotia doma s čajom.

Treba byť disciplinovaní a dodržiavať pravidlá, ale šíriť paniku o nejakom vypnutí krajiny? To môže len psychopat!

Už dnes sa zatvárajú fabriky a prepúšťajú ľudia. Už dnes v obchodoch ľudia vykupujú všetko možné a o antibakteriálnom mydle sa nám môže len snívať. Čo však príde v čase, keď nám médiá vyhlásia, že o týždeň sa vypína, zatvára a odstavuje komplet všetko? Nechcem si predstaviť ten zmätok v uliciach a vystresovaných ľudí!

To, čo robí Matovič je veľmi nezodpovedné a dokonca s ním nesúhlasí ani samotný Richard Sulík, ktorý je jeho koaličným partnerom.

Panika v krajine je to posledné čo potrebujeme a náš premiér to absolútne nezvláda, a my sa mu ani nemôžeme čudovať. On na to jednoducho nemá.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *