Komentáre

Matovič by mal vypnúť seba a nie krajinu! Šíri paniku! Ľudia teraz vykúpia už úplne všetko!

Bohužiaľ premiér našej krajiny dnes uvažoval, že by sme mohli kvôli koronavírusu vypnúť krajinu a nastoliť vojenskú disciplínu. Neviem síce ako si to presne predstavuje, ale zatvoriť všetko a nechať na vojsku, aby zásobovalo ľudí a tí ostali zatvorení v jarnom počasí celé tri týždne doma, mi pripadá, ako nápad totálneho šialenca a teda aj je.

Slovensko patrí v rebríčku nakazených na posledné miesta a ľudia rešpektujú pravidlá. Všetci nosia rúška a snažia sa držať odstup od ľudí. Áno, máme aj nakazených, ale už aj dnes vieme, že koronu môžu mať aj ľudia, ktorí o tom vôbec nevedia a len ju vypotia doma s čajom.

Treba byť disciplinovaní a dodržiavať pravidlá, ale šíriť paniku o nejakom vypnutí krajiny? To môže len psychopat!

Už dnes sa zatvárajú fabriky a prepúšťajú ľudia. Už dnes v obchodoch ľudia vykupujú všetko možné a o antibakteriálnom mydle sa nám môže len snívať. Čo však príde v čase, keď nám médiá vyhlásia, že o týždeň sa vypína, zatvára a odstavuje komplet všetko? Nechcem si predstaviť ten zmätok v uliciach a vystresovaných ľudí!

To, čo robí Matovič je veľmi nezodpovedné a dokonca s ním nesúhlasí ani samotný Richard Sulík, ktorý je jeho koaličným partnerom.

Panika v krajine je to posledné čo potrebujeme a náš premiér to absolútne nezvláda, a my sa mu ani nemôžeme čudovať. On na to jednoducho nemá.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

9 Replies to “Matovič by mal vypnúť seba a nie krajinu! Šíri paniku! Ľudia teraz vykúpia už úplne všetko!

 1. …ľudia rešpektujú pravidlá. Všetci nosia rúška a snažia sa držať odstup od ľudí. Áno, má“ľudia me aj nakazených …“ Nuž zrejme ide o úplne optimistický pohlad na vec.
  Ak sa chceš dať otestovat na Coronu tak zaplatíš 70€ a poniektorí čukoládoví neprispôsobiví po osadách, nedodržujú ani karanténu, lebo sú primitívy, tých však testuju zadarmo! Naša sprostá vláda 😠 si zjavne robí „očko“ v Bruseli !
  Preč s nimi … skončí to fiaskom totale a my daňoví poplatníci všetko aj zaplatíme 😳

 2. Vláda abnormalizmu, pracujúci prispievajúce do systému mozu na chorobu aj scipnut lebo im nepatrí okamžite bezplatný test.Osadnikom áno…..z tých sa Igorko aj s Polakom ido pokakat…..
  Matovič dvíha tlak každému normálnemu pracujucemu občanovi.
  Preč s touto vládou je to neschopná
  hromada.Matovic pekne vypláva v parlamente a kritizuje byvalu vládu a zároveň vyzýva ju na pomoc.
  Igorko ukáž čo vieš!!!!!
  Chcel si vládnuť …..

 3. Pekne to napísal. Je to pravda!!! Táto vláda nie je kompetentná!!! Jej premiér je hlupák a skúša tu samé voloviny!!! A aby toho nebolo málo tak si robí rôzne prieskumy medzi ľuďmi a pýta sa ich čo má robiť. Je to idi. Ot a ako taký je nebezpečný nie len pre seba ale aj pre nás ostatných. Zaviesť tu vojenskú diktatúru? To sa Mat_ovičvi zažiadalo? Istotne by bol z neho hneď druhý Pinochet, keby ste mu dali tú moc!!! Tak to už totižto chodí, ak sa ku moci dostane psychopat. Tak, že tak. Mysleniu zdar!!!

   1. máš polovičnú pravdu Jarka a to v tom, že je tu niekto hlupák a klameš samú seba ak si myslíš, že Matovič nie je hlupák. mali by ho vyšetriť a izolovať na Cajle, psychopata!!!

 4. Magazin1 pýta peniaze na prevádzku. O.k., ale prečo si nezaložíte občianske združenie a následne neberiete 2% z daní?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *