Slovensko

Matovič ani nevie, aký je minister. Na tlačovke vyhlásil, že je ministrom vnútra (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Igor Matovič sa po rokoch v parlamente stal premiérom a ľudia ho za pár mesiacov okamžite „znenávideli“. Tlak bol obrovský a z premiéra Matoviča sa stal minister financií, ktorým je aj do dnes. Treba však pripomenúť, že je ministrom financií, ktorý prepísal všetok majetok na svoju ženu, pretože ako sám povedal, on nevie robiť s peniazmi a v minulosti napožičiaval a nevrátili mu.

Dnes na tlačovej konferencii zo seba dokonca urobil ministra vnútra. Tým je však Roman Mikulec. To naozaj Matovič ani nevie, aký je minister?

One Reply to “Matovič ani nevie, aký je minister. Na tlačovke vyhlásil, že je ministrom vnútra (Video)”

  1. Ale veď len povedal pravdu.On je za každým ministerstvom,tým pádom za všetkým zlom,čo je páchané na slovenskom národe.Momentálne sa vydáva za dokumentaristu,aby sa nemusel strápňovať a lapať po dychu v rúšku.Je to rodený psychopat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *