Martin chce voličom ĽSNS vyrezávať nožom znak strany na čelo: "Aby všetci videli, kto volí ĽSNS!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Martin chce voličom ĽSNS vyrezávať nožom znak strany na čelo: „Aby všetci videli, kto volí ĽSNS!“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Liberáli prenasledujú mítingy ĽSNS a na každom ich zhromaždení vykrikujú heslá proti nenávisti. Dokonca držia transparenty s textami proti nenávisti. Ich voliči na sociálnych sieťach však prezentujú niečo úplne iné.

V jednej z diskusii sa objavil komentár liberálneho voliča. Martin je bojovník proti ĽSNS a najradšej by všetkým voličom urobil tetovanie. Nožom chce vyrezať každému voličovi znak ĽSNS, aby si ich označkoval, tak ako to „robil Hitler“.

„Tým, ktorí volia ĽSNS by treba na čelo nožom vyryť ich znak, aby všetci vedeli, kto za to môže. Tak, ako Hitler dával žlté hviezdy židom, im budeme dávať trvalé tetovania na čelo, aby do konca života všetci vedeli, že volili ĽSNS.“ píše Martin na facebooku.

Ďalej sa pýta či je to extrém a sám si aj odpovedá, že áno a ďalej sa pýta, dokedy chcú bojovať proti kotlebovcom len obrázkami na internete.

Pre nešírenie ďalšej nenávisti sme neuverejnili celé meno Martina a prosíme všetkých, ktorí jeho meno viete, aby ste ho nešírili ďalej. Nenávisť je to posledné, čo potrebujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *