Spoločnosť

Martin chce voličom ĽSNS vyrezávať nožom znak strany na čelo: „Aby všetci videli, kto volí ĽSNS!“

Liberáli prenasledujú mítingy ĽSNS a na každom ich zhromaždení vykrikujú heslá proti nenávisti. Dokonca držia transparenty s textami proti nenávisti. Ich voliči na sociálnych sieťach však prezentujú niečo úplne iné.

V jednej z diskusii sa objavil komentár liberálneho voliča. Martin je bojovník proti ĽSNS a najradšej by všetkým voličom urobil tetovanie. Nožom chce vyrezať každému voličovi znak ĽSNS, aby si ich označkoval, tak ako to „robil Hitler“.

„Tým, ktorí volia ĽSNS by treba na čelo nožom vyryť ich znak, aby všetci vedeli, kto za to môže. Tak, ako Hitler dával žlté hviezdy židom, im budeme dávať trvalé tetovania na čelo, aby do konca života všetci vedeli, že volili ĽSNS.“ píše Martin na facebooku.

Ďalej sa pýta či je to extrém a sám si aj odpovedá, že áno a ďalej sa pýta, dokedy chcú bojovať proti kotlebovcom len obrázkami na internete.

Pre nešírenie ďalšej nenávisti sme neuverejnili celé meno Martina a prosíme všetkých, ktorí jeho meno viete, aby ste ho nešírili ďalej. Nenávisť je to posledné, čo potrebujeme.

17 Replies to “Martin chce voličom ĽSNS vyrezávať nožom znak strany na čelo: „Aby všetci videli, kto volí ĽSNS!“

 1. Prečo schovávate meno? Benčík dáva všetko, ešte aj veľké fotky. Odmieta žiadosti o odstránenie, aj keď vedome klme a použil nezákonne získanú fotku.
  Prečo hentoho chránite?
  Tiež by ste mali dávať do článku link na príspevok. Ako zdroj.

 2. Prejavila sa inteligencia volica slniečkara.Este stale je našťastie u nas demokracia,tak každý môže volit podĺa seba, a ty milý slniečkar sa s tým buď zmier a rozdýchaj to, ak sa s tým nevieš zmierit, budeš sa musieť naučit žiť s pocitom,že sú tu aj ĺudia, ktorým záleži na našej krajine viac,ako Tebe.

 3. Tak takýto chujko očividne prejavy nacizmu,lebo už tie jeho výroky k tomu smerujú. A ešte som nečítal a ani nepočul,že by niekto zo strany ĽSNS vyhlasoval takéto nenávistné voči voličom iných strán. Dementa by bolo treba prefackať až sa zobudí zo sna……

 4. Keby to bol Martin Daňo už sedí vo väzení:
  „verejne podnecoval a vyzýval na bližšie nešpecifikovaný trestný čin …
  v takto vyhotovenom a zverejnenom zázname sa obvinení dopúšťali hrubej neslušnosti tým, že slovne napádali najmä v tom čase Prezidenta Slovenskej republiky A K, a to tak, že v časovom úseku od 39:38 do 39:59 minúty trvania tohto záznamu obvinený M D uviedol, „Ten K je tak tupý! Ten K je tak tupý prezident aj s tým K, hej? … A toto riadi náš štát. Takýto idiot! Takýto tupec!“ „

 5. Teba mal tatko utrieť do toaletného papiera a spláchnuť veľmi pekne ďaleko aby sa takýto retardovaný debilkovia ako si ty sám v živote nenarodili!!! PS: silné reči … Vám všetkým slniečkárom vypáliť slniečko na čelo aby každý videl že má pred sebou megadebila!!!

 6. Amazing blog! Do you have any suggestions for aspiring
  writers? I’m planning to start my own site
  soon but I’m a little lost on everything. Would you suggest
  starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out
  there that I’m totally overwhelmed .. Any recommendations?
  Kudos!

 7. Hi there! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?

  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a
  few months of hard work due to no backup. Do you have any methods to prevent hackers?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *