Mário Vidák: Špánik, ak ti máme uveriť tvoje reči, vzdaj sa mandátu! Buď chlap! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mário Vidák: Špánik, ak ti máme uveriť tvoje reči, vzdaj sa mandátu! Buď chlap!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pre tých, ktorí neviete, Milan Špánik je bežný občan Slovenskej republiky, ktorý bol členom ĽSNS. Za stranu kandidoval, hrdo chodil na akcie, zdravil sa pozdravom Na Stráž!, a tým, že kandidoval už v roku 2016 do NR SR jasne súhlasil s programom a pronárodnou ideológiou strany.

Dnes je však všetko inak. Obrovskou zhodou náhod si sa dostal ako náhradník do parlamentu za odsúdenie Milana Mazureka, z ktorého slovami súhlasilo 90% ľudí (anketa tu, hlasovalo viac ako 3000 ľudí, čo je 3x väčšia vzorka, ako robia renomované prieskumné agentúry).

Do parlamentu si už prišiel ako člen neviem ani akej strany, ale ako veľký hrdina si tam začal kydať na stranu, ktorá si to vydrela (asi nie je na Slovensku strana, ktorá trpela toľko, čo ĽSNS) a v podstate si povedal len prázdne slniečarske slová a prázdne frázy bez podložených faktov. Tebe vadí, že Kotlebovci hlasovali za zastropovanie dôchodkov so Smerom? Preto sú mafia? A čo chceš, aby hlasovali proti? Preber sa Španík…

V parlamente si to zahral na “hrdinu”, ale asi len sám pre seba a pre médiá. Teraz si myslíš, že si sa očistil? Neočistil, teraz si tak špinavý, ako nikdy, ver mi. Ale môžeš nám ukázať, či sa v tebe skrýva aspoň kúsoček, čo by len maličký kúsoček charakteru. Vieš, teraz ten kráľovský plat nepoberáš vďaka sebe. Tvoja osobnosť je tak nulová, že aj keby ti dali na stôl 5 miliónov eur, nedokázal by si žiadnu stranu dostať do parlamentu. Ukáž nám, či si aj teraz chlap a vzdaj sa mandátu. Ľudia ti tých pár hlasov dali na základe programu Mariana Kotlebu a ĽSNS. Nie kvôli tebe.

Vzdaj sa mandátu poslanca a uverím ti aspoň trochu tvoje plytké slová milý Milan. Dokáž nám to. Vyzývam Ťa. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *