Slovensko

Marine Le Pen sľubuje, že ak bude zvolená, bude deportovať zločineckých migrantov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marine Le Pen sa zaviazala deportovať všetkých zločineckých migrantov, ak v roku 2022 vyhrá francúzske prezidentské voľby.

Líderka strany zverejnila tento týždeň na Twitteri video, v ktorom uvádza, že chce bojovať proti „zotročovaniu“ spoločnosti, čo je francúzsky termín popisujúci rastúce a pokračujúce bezprávne a často násilné správanie v určitých častiach krajiny.

„Úlohou politika, nieto vlády, nie je komentovať, odsudzovať alebo súdiť, ale konať,“ povedala Le Penová. Vyzdvihla nedávny prieskum verejnej mienky agentúry Odoxa, ktorý tvrdil, že až 68 percent francúzskej verejnosti má pocit, že nie sú v každodennom živote v bezpečí, čo je najvyššia výsledok za posledné štyri roky, informuje RTL.

„Keď príde čas uplatniť moc, nebudem sa triasť: páchatelia budú vrátení na svoje miesto, to znamená do väzenia, ak sú Francúzi, a do lietadla, ak sú cudzinci,“ pridala Le Penová.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *