Mariana Kotlebu a jeho matku zbili neznámi muži bejzbolovými palicami - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mariana Kotlebu a jeho matku zbili neznámi muži bejzbolovými palicami

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pred viac ako desiatimi rokmi, presnejšie v roku 2005 sa odohral na Banskobystrickom sídlisku ohavný čin, keď pred bydliskom, ešte vtedy mladého Mariana Kotlebu, tlupa neznámych páchateľov napadli jeho a jeho matku.

V danom roku sa Marian Kotlebu dostával do povedomia ľudí a za jeho názory si získaval sympatie. To sa však niekomu nepáčilo a snažili sa ho zastrašiť aj takýmto zbabelým spôsobom, kedy ho pred vchodom do jeho bytu neznámi páchatelia napadli od zadu bejzbolovými palicami a železnou tyčou.

Nenapadli však len jeho, ale aj jeho staršiu matku, ktorú tak isto mlátili tyčou do hlavy a obaja boli prevezení do nemocnice, kde boli hospitalizovaní.

„Zaútočili na nás odzadu bejzbolovými palicami a železnou tyčou, ale mňa nezastavia. Podlosť celého útoku dokazuje aj to, že útočili na ženu. Matka je vo veľmi zlom psychickom stave. Incident dokazuje, kto v tejto spoločnosti nie je demokratický a uchyľuje sa k násiliu. Keď ich nájdeme, vydáme ich polícii, tak sme aj dohodnutí,“ konštatoval zranený Marian Kotleba v tých časoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *