Politika

Mariana Kotlebu a jeho matku zbili neznámi muži bejzbolovými palicami

Pred viac ako desiatimi rokmi, presnejšie v roku 2005 sa odohral na Banskobystrickom sídlisku ohavný čin, keď pred bydliskom, ešte vtedy mladého Mariana Kotlebu, tlupa neznámych páchateľov napadli jeho a jeho matku.

V danom roku sa Marian Kotlebu dostával do povedomia ľudí a za jeho názory si získaval sympatie. To sa však niekomu nepáčilo a snažili sa ho zastrašiť aj takýmto zbabelým spôsobom, kedy ho pred vchodom do jeho bytu neznámi páchatelia napadli od zadu bejzbolovými palicami a železnou tyčou.

Nenapadli však len jeho, ale aj jeho staršiu matku, ktorú tak isto mlátili tyčou do hlavy a obaja boli prevezení do nemocnice, kde boli hospitalizovaní.

„Zaútočili na nás odzadu bejzbolovými palicami a železnou tyčou, ale mňa nezastavia. Podlosť celého útoku dokazuje aj to, že útočili na ženu. Matka je vo veľmi zlom psychickom stave. Incident dokazuje, kto v tejto spoločnosti nie je demokratický a uchyľuje sa k násiliu. Keď ich nájdeme, vydáme ich polícii, tak sme aj dohodnutí,“ konštatoval zranený Marian Kotleba v tých časoch.

11 Replies to “Mariana Kotlebu a jeho matku zbili neznámi muži bejzbolovými palicami

  1. Aká kolvek podpora v zotrvaní strany pána Kotlebu je nebezpečie pre menšiny ale aj demokraticky stat v srdci Európy .Kotleba a jeho podporovatelia spolu s Ficom predstavujú katastrofu tejto krajine ktorá už aj tak sa vymyká demokracii.

    1. Vazena pani,mozete mi vysvetlit,ako ste prisla k nazoru,ze uvedena strana je nebezpecna pre mensiny a demokraciu? Nerozumiem tomuto nalepkovaniu. Myslite si,ze do popredia sa deruce PS,alebo Matovic s OlaNom,ci Sulik s SaS,alebo novovzniknuta strana p.Kisku,nebudu nebezpecne? Ale Vam to je asi jedno,Vy tu asi nezijete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *