Manželia v USA si chceli chrániť svoj obchod. Demonštranti nemali zľutovania a brutálne ich napadli - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Manželia v USA si chceli chrániť svoj obchod. Demonštranti nemali zľutovania a brutálne ich napadli

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

New York: Demonštranti v Spojených štátoch protestujú spolu s hnutím Antifa a chcú poukázať na policajnú brutalitu v krajine. Ich protesty sa však vymkli z pod kontroly a ničia všetko, čo im príde pod ruku.

Americký biely manželský pár si chcel chrániť pred demonštrantmi svoj obchod a vlastným telom bránili rabovaniu. Skupina demonštrantov však nemala zľutovania a manželský pár brutálne fyzicky napadli.

Aj takto skončili protesty, ktoré mali ukázať policajnú brutalitu.Nakoniec si to odniesli nevinní ľudia.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *