Máme rasistický parlament, lebo v ňom nemáme černochov? Predčasné voľby! - MAGAZÍN 1
Komentáre

Máme rasistický parlament, lebo v ňom nemáme černochov? Predčasné voľby!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po celom svete sa rieši to, či zaužívané tradície či rôzne názvy nie sú náhodou s rasistickým podtónom a nemôžu urážať iné rasy. V Austrálii sa riešilo, či je v poriadku hra Šach a rôzne spoločnosti na výrobu drogérie mažú zo svojich produktov texty ako “bielenie” a podobne.

V niektorých krajinách sa snažia na pracovné pozície obsadzovať viac černošských pracovníkov, aby tak vyvážili rasové obsadenie a nikto sa necítil znevýhodňovaní.

Čo ale slovenský parlament? Prečo nemáme černošských poslancov v Národnej rade a čo stým mieni robiť náš liberálny premiér? A prečo je pani prezidentka ticho?

Ak si tu naozaj všetci stoja za heslom “Black Lives Matter” (Na čiernych životoch záleží), tak potom bojujme za predčasné voľby a tlačme kampaň na to, aby sme v parlamente mali aj my černochov alebo aziatov. Veď chceme byť predsa progresívna krajina a keď už máme reklamy s bozkávajúcimi sa mužmi, tak smelo do toho! Alebo sa tu len všetci hrajú, aby vyzeralo sladko pred západom a médiami? 🙂

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *