Zo sveta

Malú Nemku v škole bijú moslimovia. Učiteľka: „Nech nosí šatku a nehovorí, že je domáca!“

Portál Bild zverejnil príbeh matky dievčaťa z dominantne nenemeckého mesta v Nemecku, Frankfurtu nad Mohanom, ktorá bola v škole šikanovaná svojimi moslimskými spolužiačkami do takej miery, že sa bála chodiť do školy.

Pritom dievča podľa slov matky pochádza zo zmiešaného manželstva. Otec je „južan“ a matka Nemka. Každopádne rodičia i dievča sú kresťania a na dievčati jej zmiešaný pôvod nie je tak vidieť.

„Má blond vlasy, žiadny šatku, má nemecko-hebrejské meno – a sme kresťania!“ vysvetľuje jej matka. „Moja dcéra sa v piatej triede nervovo zosypala. Mala modriny a hrozný strach chodiť do školy. Bola bitá a po ceste do školy verbálne napádaná. Jej triedna učiteľka povedala len: ‚Vaša dcéra nemusí hovoriť, že je Nemka. A okrem toho jej môžete dať šatku! ‚zmenili sme školu a od tej doby je všetko lepšie.“ dodáva matka.

Problémy sú s deťmi z moslimských rodín, ktoré majú vplyv aj na umiernených moslimov. Radikálne deti určujú pravidlá. Ak sa nemecké dieťa medzi nimi ocitnete v menšine, nemá šancu. Buď sa im prispôsobí, alebo dopadnete ako spomínaná dievčatko.

3 Replies to “Malú Nemku v škole bijú moslimovia. Učiteľka: „Nech nosí šatku a nehovorí, že je domáca!“

  1. Tým Nemcom nezávidím. Mali by sa čím skôr spamätať. Inak ak by som ja bol otec toho dievčaťa, tak by som to vyriešil veľmi rýchlo.

    1. Nevyřešil byste nic, neměl byste šanci! Muslimové jsou chráněná zvěř, kdežto vy byste byl ta lovná! Ani škaredě podívat byste se na ně nesměl! Taková je dns v Evropě realita. Bohužel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *