Politika Spoločnosť

Mali zahodiť egá a spojiť sa…

Postupujú takí istí…

Do druhého kola sa nám dostávajú dvaja kandidáti a musím povedať, že obaja liberálne ladení. Medzi Čaputovou a pánom Šefčovičom nieje veľký rozdiel. Pán Šefčovič, je európsky komisár, ktorý sa len hrá, že sedí za veľkým stolom a bojuje za Slovensko. Asi tak, že schválili fond pre azyl a migráciu za 10 miliárd eur a idú prerozdeľovať migrantov pod hrozbou zastavenia eurofondov.

Mali zahodiť egá

Harabin a Kotleba mali zahodiť svoje egá a spojiť voličov. Ak sa Kotlebovi niečo nepáčilo na Harabinovi, určite by mu viac prospelo, ak by vyhral Harabin, ako Čaputová či Šefčovič. V politike treba robiť aj ústupky a Kotleboví voliči by pochopili jeho rezignáciu v prospech Harabina. Neurobil tak ani jeden z nich a ich sen o prezidentskom paláci sa rozplynul a my tu tak budeme mať 5 rokov liberálne, protislovenského prezidenta.

One Reply to “Mali zahodiť egá a spojiť sa…”

  1. Asi pani Čaputovú, bohužiaľ unas na Slovensku nie sú politici, ktorích môžeme voliť. Dobrý politici tu už boli pred revolúciou. Teraz tu máme len nenažraných chamtivcov,ktori sa starajú o seba a na svojích voličov kašľu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *