Mal som nechať otvoriť ako poslednú školu, kde chodia moje dcéry? „Figu borovú!“ Posiela Matovič vo videu

Premiér Igor Matovič natočil video o školách, ktoré sa rozhodol na vlastnú päsť otvárať. Matovič odmieta, že otváranie školy, kde chodia aj jeho dve dcéry je nejaká forma rodinkárstva.

Premiér vraj volal do školy, kde chodia jeho dve dcéry, ako do prvej školy aby zistil, či by chceli dostať žiakov do školských lavíc jeho formou. Teda testovaním žiakov, učiteľov a rodičov.

Matovič vo videu dokonca ani najprv nevedel, aký je dátum a typoval, či je 2. alebo 3. decembra. Vo video nakoniec odkázal figu borovú tým, ktorí by chceli, aby otvoril školu, kde chodia jeho dcéry, ako poslednú. On vraj konal čestne.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353