Slovensko

Majiteľ reštaurácie v Trnave vysmial hygienikov: Kvôli tejto pokute iné prevádzky vyhadzovali zákazníkov?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Majiteľ trnavskej prevádzky Hollywood Burger je známy tým, že nerieši opatrenia a svoju prevádzku má otvorenú pre všetkých. To okamžite začala riešiť hygiena a jeho podnik navštívili. Ten teraz uverejnil rozhodnutie od úradníkov a vysmieva sa z pokuty. Vysmieva sa aj iným majiteľom prevádzok, že kvôli takejto „smiešnej“ pokute vyhadzovali zákazníkov dva mesiace.

„Včera nám konečne dorazilo oficiálne stanovisko od hygieny s “LIKVIDAČNOU POKUTOU” 🥲🥲🥲Asi teraz nepotešíme našich neprajníkov, ktorí už rozprávali ako krachujeme pre pokuty v závratných výškach ale bohužiaľ musíme vás sklamať 😄DOSTALI SME AŽ ZÁVRATNÝCH 1000€ 🤣🤣🤣🤣Pokutu samozrejme nezaplatíme a podstupujeme ďalšie právne kroky, ktoré zverejníme 😎Podnikatelia to kvôli tomuto ste si vyhadzovali 2 mesiace zákazníkov z Vašich podnikov ??“ napísali na sociálnej sieti.

2 Replies to “Majiteľ reštaurácie v Trnave vysmial hygienikov: Kvôli tejto pokute iné prevádzky vyhadzovali zákazníkov?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *