Slovensko

Majiteľ prevádzky v čiernom okrese sa rozhodol, že nezatvorí: Neprikazuje mi to žiadny zákon

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Majiteľ fitness centra v Topolčianskom okrese by mal zavrieť pre všetkých, či už sú očkovaní alebo aj prekonaní. On sa však rozhodol, že svoje fitko nezavrie, pretože mu to vraj neprikazuje žiadny zákon, vysvetlil pre televíziu Markíza.

Od pondelka je v čierny aj okres Topolčany aj zavreté by mali byť fitness centrá. Nepomôže vám ani to, či ste očkovaní alebo prekonaní. Jeden z majiteľov fitka 365 Gym sa rozhodol, že svoje brány nechá otvorené „Pokiaľ bude prijatý zákon, ktorý nám to bude prikazovať, ako tomu bolo naposledy počas prvej alebo druhej vlny, keď bol vyhlásený núdzový stav a bolo zákonom prikázané zatvorenie prevádzok.“ vysvetľuje majiteľ.

„Všetkým prajeme peknú nedeľu. COVID automat nás zaradil do čiernej farby a mali by sme uzavrieť naše fitness centrum. Nakoľko Covid automat nemá právnu záväznosť ostávame OTVORENÍ. Tešíme sa na Vás a vítame Vás vo Voľnej zóne,“ informuje fitnescentrum v ďalšom poste na sociálnej sieti.

One Reply to “Majiteľ prevádzky v čiernom okrese sa rozhodol, že nezatvorí: Neprikazuje mi to žiadny zákon”

  1. Negramotný primitív Matovič, čo si nedokázal ani len diplomovku sám napísať tu ide čosi zatvárať… veď je sprostý ako kýbel hnoja, vôbec tomu nerozumie, nech si radšej zatvorí svoju sprostú papuľu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *