Slovensko

Majiteľ otvorenej prevádzky: Ako vám môže nejaká teta z hygieny zrušiť živnosť? Čo vám je*e?!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Majiteľ známej prevádzky Hollywood Burger v Trnave mal včera návštevu hygieny s policajtmi. Ostrá hygienička žiadala ľudí, aby odišli, pretože nemajú covid pasy.

Majiteľ to nazýva fašizmom a pýta sa, ako je možné, že nejaká „teta z hygieny“ vám môže zrušiť celú firmu či „eseročku“.

Hovorí dokonca aj o tom, že si od hygeničiek pýtal covid pasy, ale odmietli mu ich ukázať. Ďalej sa majiteľ prevádzky pýta, na čo boli dobré tieto naťahovanie s SBSkármi v obchodoch, keď o dva dni vyhlásia lockdown pre všetkých či núdzový stav. Podľa neho chcú len poštvať ľudí proti sebe.

Či bude lockdown alebo núdzový stav sa dozvieme až dnes po rokovaní vlády.

4 Replies to “Majiteľ otvorenej prevádzky: Ako vám môže nejaká teta z hygieny zrušiť živnosť? Čo vám je*e?!

 1. opatrenia a kontroly sú preto aby sa ľudia nenakazili, to sa dá za dva dni, dokonca za hodinu aj za minútu…takže vždy to má zmysel… na druhej strane vláda by mohla viac premýšľať aké opatrenia vymyslí a možno by menej nasrala ľudí

  1. Ten náš ozbrojený odpor po celom svete architekti covidu (USA / Sionisti) očakávajú s netrpezlivosťou, počítajú s našim odporom a chcú ho využiť proti nám samým. Všetko je v pláne. Strieľať a súdiť covidových – vrahov a kolaborantov na uliciach sa bude ale nie teraz, teraz v tomto čase nesmieme pripustiť občiansku vojnu.

   USA zvyšujú kovidom sociálne napätie v Európe až na úroveň sociálneho výbuchu, občianskej vojny. USA krachujú, nedobrovoľne odchádzajú zo svetovej scény ako subjekt riadenia a to už navždy. Svoj koniec chcú oddialiť vyvolaním vojny v Európe a Rusku aby potom mohli zachraňovať a ponúkať úvery na obnovu – tak ako za 2. sv.vojny. Jednoducho rabovať a okrádať. Preto zavádzajú kovidové opatrenia, ktoré nás majú rozošvávať medzi sebou do nepríčetnosti. Je to ich posledný výkrik, nedajme sa chytiť do lákavej pasce, je to len trik. Oni čakajú len na naše reakcie.
   Spoločnosť teraz treba stabilizovať a nie vytvárať ohniská napätia.

   1. keby si s rodinou prisiel o pracu, hladal by si riesenie kompatibilne s moralkou a zivotom.
    policajt v terene ma zvycajne tolko IQ, aby sa sam nebal prejst cez zebru.
    ich teda vobec nezaujima co sa deje, lebo ved ohrozujes moju vyplatu a tak radsej necham skapat suseda/obcana ako seba (zakony ignorujuceho policajta).
    prevadzkar nic neporusuje (zdravotne nezavadne potraviny), preto sa ma policajt zdrzat karneho chovania a podat vypoved.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *