Majiteľ krčmy v Prešove nerieši nariadenia a policajtov sa nebojí. Ostatných pozýva na čapované pivečko

O krčme v Prešove, ktoré nerieši nariadenia a má otvorené aj počas lockdownu a núdzového stavu sme vás informovali už včera. Pred vstupom do prevádzky stojí nápis „Otvorené bez obmedzení“ a podľa miestnych je krčma plná.

Majiteľ krčma s názvom Tralka Pub (na sociálnej sieti Moto Pub) naozaj nemá strach a nebojí sa ani polície. Sám uvádza, že „Policajt nemá právo zatvoriť Vám podnik. To môže jedine RUVZ. Môže prísť na kontrolu a pekne aj odísť.“ toto je jeho status na stránke krčmy.

Dnes dokonca po medializovaní jeho otvorenej prevádzky píše, že opäť otvára a čaká aj policajtov. Pre ostatných uvádza, že kto nemá strach, nech príde na čapované pivo.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353