Majiteľ hotela s reštauráciou obišiel nariadenia. Najesť sa môžete stále vo vnútri, dostanete celú izbu

Nové opatrenia zakazujú reštauráciám podávať jedlo vo vnútorných priestoroch. Zákazník môžu jedlo konzumovať len na terase alebo si ho vziať so sebou. Keďže počasie je chladné a niekde dokonca snežilo, majitelia reštaurácii sú bezradní.

Podnikateľ v Nitre sa však vynašiel a vo svojom hoteli s reštauráciou ponúka jedlo stále vo vnútri! Ako to dokázal? Každému, kto si objedná jedlo, dá hotelovú izbu na 30 minút zadarmo, kde sa môže pokojne najesť. Hoteli a penzióny totiž zakázané nie sú. Viac si môžete pozrieť v reportáži TV Markíza.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353