Majiteľ budovy sa vyhrážal podnikateľke, ktorá chcela prenajať priestory Marianovi Kotlebovi - MAGAZÍN 1
Slovensko

Majiteľ budovy sa vyhrážal podnikateľke, ktorá chcela prenajať priestory Marianovi Kotlebovi

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Plánované predvolebné stretnutie Marina Kotlebu a kandidátov ĽS Naše Slovensko do Európskeho parlamentu s obyvateľmi mesta Púchov sa nakoniec neuskutoční. Miestna podnikateľka, ktorá aktuálne prevádzkuje podnik Metropolis, kde sa stretnutie malo uskutočniť údajne vyjadrila obavy o svoje podnikanie. Svoj podnik totiž prevádzkuje v prenajatých priestoroch, pričom majiteľ budovy ju už stihol varovať, že kvôli Kotlebovi môže dostať aj výpoveď.

Priaznivci ĽS Naše Slovensko z Púchova sa nakoniec Mariana Kotlebu nedočkajú, predvolený míting je presunutý do Novej Dubnice. Majiteľ budovy v ktorej sa plánované stretnutie malo uskutočniť údajne nesúhlasí, aby jeho priestory boli spájané s akoukoľvek politickou stranou.

“Vážení priatelia, s poľutovaním vám musím oznámiť, že plánované stretnutie Mariana Kotlebu a kandidátov ĽS Naše Slovensko do Európskeho parlamentu sa v meste Púchov neuskutoční. Pred malou chvíľou som bol kontaktovaný majiteľkou prevádzky, že má strach o svoje podnikanie. Zo strany majiteľa budovy bola údajne upozornená, že pokiaľ sa plánovaný predvolebný míting ĽS Naše Slovensko v podniku Metropolis uskutoční, tak dostane výpoveď, respektíve jej podnikanie v uvedenej budove sa skončilo. Napriek tejto zlej správe si vás dovoľujem informovať, že s Marianom Kotlebom sa tiež môžete stretnúť 16. mája- vo štvrtok o 18:00 hod. v Novej Dubnici v Kine PANOREX.“ opísal na sociálnej sieti facebook vzniknutý problém Marián Mišún, ktorý v súčasnosti pôsobí ako oblastný predseda ĽS Naše Slovensko pre okresy Púchov a Považská Bystrica.

Video: Pozor, stretnutie s Marianom Kotlebom v Púchove ZRUŠENÉ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *