Maiga neverí oficiálnemu vyhláseniu o úmrtí Viršíka. Polícia to označila za primitívne a totálne ho dourážala - MAGAZÍN 1
Slovensko

Maiga neverí oficiálnemu vyhláseniu o úmrtí Viršíka. Polícia to označila za primitívne a totálne ho dourážala

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Smrť moderátora Jula Viršíka vyvolala obrovské diskusie v súvislosti s očkovaním. Viršík umrel na zástavu srcdca a len mesiac pred úmrtím písal na sociálnej sieti, že bol očkovaný a prosí všetkých, aby sa dali tiež zaočkovať. Ľudia začali diskutovať o tom, či za jeho smrť nemôže práve vakcína. Ministerstvo zdravotníctva však takúto súvislosť vyvrátilo.

“Podľa výsledkov pitvy úmrtie rozhlasového moderátora Júliusa Viršíka nesúviselo s očkovaním proti ochoreniu COVID-19, ktoré absolvoval pred viac ako mesiacom a pol.” Na sociálnej sieti o tom informovalo Ministerstvo zdravotníctva.

Ibrahim Maiga však neverí vyjadreniu ministerstva a polícia na sociálnej sieti, ktorá rieši hoaxy, označila jeho vyjadrenia za primitívne. Dodali, aby začal robiť niečo užitočné, mlčal alebo pomáhal lekárom na Slovensku v krajine, ktorá ho prijala. “Pán Maiga, skúste raz v živote spraviť niečo užitočné. Buď mlčte, alebo choďte pomáhať lekárom na Slovensku, v štáte, ktorý vás prijal a ponúkol Vám podmienky na Vašu krátku umeleckú kariéru.” píše Polícia.

Maiga totiž neverí oficiálnej verzii ministerstva

“Ano som konspirator, lebo som si dovolil mat vlastný názor a neveriť všetkému čo mi systém tlači do hlavy ☝️😡🤮máte právo veriť čo chcete, máte právo ma nazvať konšpirátorom , lebo ja som nikto len Ibrahim maiga, a oni sú pani dokonali zvani Ministerstvo zdravotníctva , a preto len oni môžu mat pravdu, lebo tak hlásia ☝️prosím prosím , všetci sa dajte ockovat niekoľko násobne, veď je to váš život . My takzvaní konšpirátori mame tiež právo na svoje názory ☝️😡🤮Keby Julo zomrel kvôli vakcíne, oni vam to určite povedia ☝️lebo sú cestní … veď časom všetci pochopíte v akom Svete žijete . Nech sa darí” napísal Maiga.