Má ten premiér to rúško vôbec niekedy na sebe? Na testoch nebol ešte ani raz! - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Má ten premiér to rúško vôbec niekedy na sebe? Na testoch nebol ešte ani raz!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič sa už navždy preslávi tým, ako nám všetkým káže, aby sme sa držali opatrení. Jeho nástup do úradu vlády začal v pandémii koronavírusu a jeho nekonečné tlačovky boli dookola o tom istom.

Aj dnes nám neustále hovorí o tom, aby sme sa chránili rúškami a dokonca poslal malé deti do škôl v rúškach. Kritiku zožal hádam z každej strany. My sme si však všimli, že práve Matovič, ktorý nám tak káže o rúškach, je ten, ktorý ho skoro nikdy nemá na sebe.

Najprv bol na svadbe so 150-timi hosťami, kde ani na jednej fotografii nemá rúško, následne po raňajkách u prezidentky nemal rúško počas celej tlačovej konferencii, a dokonca ani po tlačovke, kde sa samostatne venoval novinárom si ho nedal. Všetci rúška mali aj jeho ochranka, len samotný premiér nič. Dokonca si dovolil zažartovať, že ho nejak škriabe hrdlo a priznal, že na testoch na Covid-19 nebol ešte ani raz (video tu)!

Aj dnes v relácii Na Telo v zákulisí popíjal Matovič kávu a rúško celý čas nemal na sebe. Áno, pri pití alebo jedení rúška mať nemusíme, ale vyzerá to, ako by si premiér vždy našiel niečo, aby ho na sebe nemusel mať. Pritom nám všetkým káže, aby sme ich neustále nosili. Keď už však premiér sadol s moderátorom za stôl a začalo sa vysielanie, rúško už mal na ústach.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!