Má byť učiteľkou a mladej Lívii by najradšej odrezala hlavu. Ľudí žiada, aby nahlasovali jej profil - MAGAZÍN 1
Slovensko

Má byť učiteľkou a mladej Lívii by najradšej odrezala hlavu. Ľudí žiada, aby nahlasovali jej profil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Mladá aktivistka a youtuberka Lívia Garčalová, ktorá sa preslávila na portály Kulturblog.sk oznámila pred nedávnom, že čaká ako 19 ročná dieťatko a aj to, že v tomto médiu končí. Ide vlastnou cestou a rozhodla sa zaregistrovať na stránke, kde ju môžete finančne podporiť v jej tvorbe.

Ide o stránku Patreon, kde si človek vytvorí účet a ľudia mu môžu mesačne posielať financie na jeho podporu. V prípade Lívii išlo o financie na techniku a tvorbu videí. Treba pripomenúť, že Lívia natáča videá aj mimo Slovensko a jej videá mali státisíce videní. Nejde teda o niekoho, kto začína a len tak žiada peniaze.

Vo všetkom tomto však vidí problém údajná učiteľka gymnázia, ktorá zdieľa na internete výzvu, aby ľudia nahlasovali Líviin profil, kde má svojich fanúšikov, ktorí jej posielajú podporu. Miyia, ktorá má byť vraj učiteľkou, by Lívii najradšej odrezala hlavu. O prípade má byť už informovaná aj polícia. My však celé meno nezverejníme. Nechceme, aby sa to, čo šíri Miyia, nahnevalo ostatných ľudí a vyhrážali sa jej.