Lyžiarov si označia sťahovacou páskou a skontrolujú ich: Každý deň nás označkujú. Je to super, že nás kontrolujú - MAGAZÍN 1
Slovensko

Lyžiarov si označia sťahovacou páskou a skontrolujú ich: Každý deň nás označkujú. Je to super, že nás kontrolujú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Lyžiarske vleky na Slovensku sú otvorené len pre očkovaných a prekonaných. Na vleku vás tak skontrolujú nie len zamestnanci zjazdovky, ale aj ozbrojení policajti.

Na vleku si vás označia sťahovacou páskou. Aspoň tak to robia v jasnej, aby vedeli, koho už skontrolovali. V reportáži ľudia tvrdia, že je to super, že si ich takto označkujú a kontrolujú ich.

Policajti kontrolujú QR kódy a zaželajú vám pekný deň s pištoľou za opaskom.

Neočkovaní môžu prísť na mieste, kde sa lyžuje, ale na lanovku ich nepustia. ,,Bohužiaľ, je nám to ľúto, ale nemôžeme ho na lanovku vpustiť. Keďže by sme porušovali opatrenia, a to nemôžeme a nechceme. On sa môže pohybovať vo voľnom priestore, v prírode. Ale samozrejme na tie naše zariadenia ho vpustiť nemôžeme,“ vysvetľuje Jiří Trumpeš, riaditeľ strediska Jasná Nízke Tatry pre RTVS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *