Lunter nepodporí modernizáciu športu v kraji. Odmietol dať peniaze na hokejový štadión - MAGAZÍN 1
Slovensko

Lunter nepodporí modernizáciu športu v kraji. Odmietol dať peniaze na hokejový štadión

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Primátor mesta Žiar nad Hronom Peter Antal na svojej sociálnej sieti informoval o negatívnej odpovedi predsedu BBSK Jána Luntera ohľadne podpori dostavby zimného štadióna.

V meste, ktoré patrí pod Banskobystrický kraj sa dokončuje výstavba moderného zimného štadióna, ktorý však Ján Lunter odmietol podporiť z peňazí kraja.

„Na moju žiadosť o podporu som od predsedu BBSK Jána Luntera dostal odmietavú odpoveď a BBSK finančne nepodporí dostavbu zimného štadióna v Žiari nad Hronom. Napriek tomu, že ide o jediný zimný štadión za ostatné roky, ktorý sa stavia alebo modernizuje v rámci celého BBSK. Napriek tomu, že zimný štadión majú využívať aj obyvatelia z celého regiónu na verejné korčuľovanie a žiaci základných škôl zo širšieho okolia, napriek tomu, že má byť dejiskom mládežníckej olympiády EYOF Banská Bystrica 2021, BBSK nemá záujem ani symbolicky podporiť takýto verejno-prospešný projekt.“ uviedol primátor mesta, v ktorom dokončujú zimný štadión.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *