Politika

Lunter nepodporí modernizáciu športu v kraji. Odmietol dať peniaze na hokejový štadión

Primátor mesta Žiar nad Hronom Peter Antal na svojej sociálnej sieti informoval o negatívnej odpovedi predsedu BBSK Jána Luntera ohľadne podpori dostavby zimného štadióna.

V meste, ktoré patrí pod Banskobystrický kraj sa dokončuje výstavba moderného zimného štadióna, ktorý však Ján Lunter odmietol podporiť z peňazí kraja.

„Na moju žiadosť o podporu som od predsedu BBSK Jána Luntera dostal odmietavú odpoveď a BBSK finančne nepodporí dostavbu zimného štadióna v Žiari nad Hronom. Napriek tomu, že ide o jediný zimný štadión za ostatné roky, ktorý sa stavia alebo modernizuje v rámci celého BBSK. Napriek tomu, že zimný štadión majú využívať aj obyvatelia z celého regiónu na verejné korčuľovanie a žiaci základných škôl zo širšieho okolia, napriek tomu, že má byť dejiskom mládežníckej olympiády EYOF Banská Bystrica 2021, BBSK nemá záujem ani symbolicky podporiť takýto verejno-prospešný projekt.“ uviedol primátor mesta, v ktorom dokončujú zimný štadión.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

7 Replies to “Lunter nepodporí modernizáciu športu v kraji. Odmietol dať peniaze na hokejový štadión

 1. Konečne niečo spravodlivé od Luntera. Ľudia bývajú do štyridsiatky s rodičmi (ak vôbec niekde bývajú) a z ich daní si chcú zbohatlíci modernizovať štadión pre zbohatlícke detičky.

   1. Nechcem tým povedať nič iné ako to, čo tým hovorím. Si retardovaný? Zbohatlíci nech si platia zbohatlícku zábavu zo svojho. Nie z mojich daní!

    1. Rasťo čítaš pozorne ? …štadión bude využívaný verejnosťou na verejne korčuľovanie :)..tým pádom sa ľudia nebudú musieť trepať do Zvolena na verejne korčuľovanie kde je vždy plnka ale bude možnosť aj tu v ZH :)..ty zbohatlícka zábava si ako malý nemal korčule?.

     1. Nie, nemal som korčule. Dedo mal cukrovku, babka bola invalidná dôchodkyňa. Ľudia ako ty sa na nich vykašlali. Odvtedy každému egoistovi najebem, keď rozpráva pičoviny!

    2. je naozaj skvele,ze tak urputne/aspon slovne pod ruskom anonymity internetu/ bojujes za efektivne vyuzivanie verejnych prostriedkov,ale ked ujo Lunter podostaval vsakovake dotacie od prezidenta ci vlady skoro 2 miliony,vtedy si bol kde???a to dostal majitel sukromnej firmy!!!! cize uzitok z toho mal on a jeho rodina a tu si ides otvarat chrapu naplno ked ma z toho mat uzitok pomaly viac ako cely okres len preto,ze mas traumu z detstva,ze ty si nemal korcule…doporucujem navstevu Kremnice,mozno ti tam pomozu

  1. nuž s časti pravda vážený treba aj to aj to aby,nám tie decká netrávili čas na uliciach kde sú najviac zraniteľné a čo sa týka celéj záležitosti tak to vykresľujete ako keby ten stánok mal slúžiť len tým ktorých pomenovávate smutné takéto zmýšľanie je to vaše hovorí vám niečo vo verejnom záujme sotva…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *