Ľudom v Nemecku, ktorých budú považovať za extrémistov, odoberú zbrane a zbrojné preukazy - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudom v Nemecku, ktorých budú považovať za extrémistov, odoberú zbrane a zbrojné preukazy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká ministerka vnútra Christine Lambrecht (SPD – soc.dem) plánuje odobratie zbraní všetkým nemeckým občanom, ktorých bude vláda pokladať za extrémistov, či budú členovia tzv. extrémistických strán a organizácií.

Dôvodom sú vraj vyhrážky komunálnym politikom a aktivistom, ktorí podporujú masovú imigráciu do Nemecka. Sociálnodemokratická ministerka chce tiež pritvrdiť v boji proti nenávisti na internete a sociálnych sieťach. Podporu týmto návrhom už skôr vyjadrila strana Zelených a v CDU / CSU sa o tom tiež diskutuje. To znamená, že návrh bude nepochybne prijatý.

Kto a ako posúdi, čo je nenávisť a kto je extrémista, ale zatiaľ nikto neoznámil. Podľa predchádzajúcich skúseností to ale bude každý, kto má iné ako oficiálne schválené názory. To znamená podpora imigrácie, cenzúry, LGBT ++ P agendy, eco-alarmismu atď. Kto sa od týchto oficiálnych línií odchýli, je už dnes označený ako extrémista, neonacista a antisemita.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *