Spoločnosť

Ľuďom dohovára, že nemajú voliť fašistov a Kotlebu, ale ožratý spôsobil v pondelok dopravnú nehodu!

Richard Stanke sa pridal k umelcom, ktorí vo videu pre projekt Mladí proti Fašizmu, vyzývajú, aby ľudia prišli voliť 25.5.2019 do Európskeho parlamentu.

Vo videu sa umelci a herci snažia hádzať špinu na Mariana Kotlebu a jeho stranu, ale najprv by sa asi mali pozrieť samí na seba.

Richarda Stanke tento pondelok spôsobil dopravnú nehodu, ktorá našťastie neskončila tragicky a nikto neumrel.

Stanke nezvládol jazdu a príčina bola aj opitosť herca, ktorý chce ľudom dohovárať, koho majú ísť voliť, aby nevyhralo „zlo“.

Počas dychovej skúšky totiž Stanke priamo na mieste nafúkal 0,75 promile.

Je veľmi smutné, že práve takíto ľudia sa vo videách snažia pekným hlasom hrať na tých dobrých a potom je len veľkým šťastím, že na cestách nikoho nepripravili o život.

Zdroj: Čas.sk

10 Replies to “Ľuďom dohovára, že nemajú voliť fašistov a Kotlebu, ale ožratý spôsobil v pondelok dopravnú nehodu!

  1. Slušák 😀 Teplý ožran ide rozprávať o slušnosti.Nech vidia ľudia ako to je,podplatený akožeherci ktorím nič nie je sväté,ani vlasť,predajú ju za pár eur hnidy!

  2. a ja som ten zlý lebo som volič Kotlebu.No v živote som za volant nesadol ožratý.Aj keď som sa zastavil u kamoša na cesste z práce,bývame od seba 5 domov a nedal som si ani pivo keď mi núkal lebo som tam bol autom.Slušné slovensko?Slušný nafetovaný opitý buzeranti 😀

    1. Tento ŠAR PEI ( vyzerá presne tak) už dlho vybrechuje po tribúnach s pseudoumelcami – slniečkármi. Vždy ho bolo vidieť ako ohnivo ,, breše“. Nech sa zamyslí v prvom rade nad sebou, potencionálny vrah, aj s ostatnou SLUŠNOU svoložou.

      1. Lenivý prejsť 5 domov pešo? Ak nemáte rád pivo tak je to slabá výhovorka 😀 a mať 0,75 promile by som nenazval byť ožratý veď v Nemecku je dovolené za volantom nafúkať pol promile. Hlavne, že je tu ďalší hrdý kotlebovec bez znalosti slovenskej gramatiky.

  3. Páni herci, hrajte divadlo ak to dokážete, a neserte sa do politiky. Ľudia sa už z vašich kecov poučili,oni si budú voliť koho oni uznajú za vhodného kandidáta. To čo im vy navrhujete sú len ďalší skorumpovaný panáčikovia. Ja budem voliť Kotlebu, a môžte sa aj posrať.

  4. A čo mám ísť voliť tých čo sem pozývajú teroristov čo nám zabíjajú ženy deti máš strach ísť na dovolenku do cudziny lebo nevieš kde čaká šialenec s kalchom alebo s vybušnou vestou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *