Ľudia v Bratislave aj v Košiciach totálne odignorovali Matoviča a užívali si vianočnú atmosféru na námestiach (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudia v Bratislave aj v Košiciach totálne odignorovali Matoviča a užívali si vianočnú atmosféru na námestiach (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Aj keď naše hlavné mesto a aj väčšina ostatných na Slovensku zrušili Vianočné trhy, aby tak zabránili šíreniu koronavírusu, v sobotu večer sa tam stretli stovky a možno až tisíce ľudí. Niektorí z nich nemali rúška a na dvojmetrové rozostupy rovno zabudnite.

Ľudí však nezastavili nejaké nariadenia a zrušené trhy. Pred Mikulášom sa stretli stovky ľudí a to nie len v Bratislave. Na instagramovom účte bratislavskej reštaurácie @bistronomy.sk. s hrôzou v očiach pozerali na davy ľudí na námestí, pričom oni ako reštaurácia musia mať zatvorené.

Podobne masy ľudí boli aj v metropole východu v Košiciach, kde sa takisto stretli stovky ľudí a užívali si vianočnú náladu.