Ľudia v Bratislave aj v Košiciach totálne odignorovali Matoviča a užívali si vianočnú atmosféru na námestiach (Video)

Aj keď naše hlavné mesto a aj väčšina ostatných na Slovensku zrušili Vianočné trhy, aby tak zabránili šíreniu koronavírusu, v sobotu večer sa tam stretli stovky a možno až tisíce ľudí. Niektorí z nich nemali rúška a na dvojmetrové rozostupy rovno zabudnite.

Ľudí však nezastavili nejaké nariadenia a zrušené trhy. Pred Mikulášom sa stretli stovky ľudí a to nie len v Bratislave. Na instagramovom účte bratislavskej reštaurácie @bistronomy.sk. s hrôzou v očiach pozerali na davy ľudí na námestí, pričom oni ako reštaurácia musia mať zatvorené.

Podobne masy ľudí boli aj v metropole východu v Košiciach, kde sa takisto stretli stovky ľudí a užívali si vianočnú náladu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353