Zo sveta

Ľudia šíriaci dezinformácie o vakcínach sú „zločinci“, hovorí riaditeľ Pfizeru

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ľudia, ktorí šíria dezinformácie o vakcínach Covid-19, sú „zločinci“ a stoja „milióny životov“, vyhlásil v utorok generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla.

V rozhovore s washingtonským think tankom Atlantic Council Bourla uviedol, že existuje „veľmi malá“ skupina ľudí, ktorí zámerne šíria dezinformácie o očkovaní a uvádzajú do omylu tých, ktorí už s očkovaním váhajú.

„Títo ľudia sú zločinci,“ povedal generálny riaditeľ Atlantic Council Frederick Kempe.

„Nie sú to zlí ľudia. Sú to zločinci, pretože doslova pripravili o život milióny ľudí.”

Bourla v utorok uviedol, že život mnohých ľudí sa môže vrátiť „do normálu“, akonáhle sa mnohí z neočkovaných nechajú očkovať.

„Jediné, čo stojí medzi novým spôsobom života a súčasným spôsobom života, je, úprimne povedané, váhavosť voči očkovaniu,“ povedal.

5 Replies to “Ľudia šíriaci dezinformácie o vakcínach sú „zločinci“, hovorí riaditeľ Pfizeru

  1. Mr.Bourla tak preco Pfizer ale aj vsetci ostany vyrobcovia vakcin nerucia za svoj vyrobok ale len chabru peniaze? Je to podvod a vela ludi uz na to prichadza! Vela ludi zahadne zomiera na cardiovascular onemocnenie, srdecne a mozgove prihody,su zaockovany ale nie „vakciny nie su na vine „hoci vsetci vedia ze vakciny sposobuju mikroskopicke zrazanie krvi! Nie nechajte si ten bordel!
    Dobro a zdravy rozum musi zvitazit!

  2. Odprisahal by, že už sa on sám, rodina, príbuzní a predstavenstvo firmy so svojimi rodinami dali konečne zaočkovať? Pamätáme jeho výrok, ako sa nechceli predbiehať, tak teraz už smelo do toho. Bez vytáčok, tak aby nemohla vzniknúť sebemenšia pochybnosť. Nič mu nevytýkam, práve naopak, očakávam, že to bude obrovská mediálna kampaň, marketingový ťah mega osobného príkladu. Predstavte si len tú odozvu. Čo Vy na to?

  3. Je to hlupák na pohľadanie nič viac sa o ňom nedá povedať!!! Dnes je už preukázané, že západné vakcíny spôsobujú vedľajšie nežiaduce účinky a dokonca aj smrť!!! Tak iba hlupák by mohol počúvať tohto hlupáka a nechať sa opichať tou ich sračkou!!!

  4. Znova klameš a zavádzaš, Bourla.
    Tých, čo šíria deznformácie o mRNA vakcínach vôbec nie je veľmi málo. Je ich dosť veľa, a jedným z nich si aj ty, smrad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *