Ľudia si zastali pred Dankom Kotlebu! "Vy sa len fotíte, ale Kotleba pomáha reálne ľuďom! Vitamíny, finančne a potravinovo rodinám!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudia si zastali pred Dankom Kotlebu! “Vy sa len fotíte, ale Kotleba pomáha reálne ľuďom! Vitamíny, finančne a potravinovo rodinám!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Andrej Danko, ktorý sa po voľbách 2016 spojil so Smerom a Maďarmi, aby na Slovensku vládli sa opäť pustil do Kotlebu. Pýta sa, či Kotleba bol položiť vence Červenej armáde, keď má plné ústa slovanstva.

Čakal však asi opačnú reakciu od ľudí, no nevyšlo mu to. Fanúšikovia mu v komentároch napísali, že dnes sa nestačí fotiť pri vencoch a pri každej jednej príležitosti, ale treba pomáhať ľuďom. Spomenuli, že Kotleba rozdáva chudobným rodinám už celé roky potraviny, financie, drevo na zimu či iné veci, ktoré im môžu pomôcť. Najnovšie Kotlebovci rozdávali aj vitamíny tisíckam rodinám po Slovensku a treba spomenúť aj ich obrovskú členskú základňu, kde členovia čistili lesy a zasadili tisícky stromov. Dankovi tak tento útok na Kotlebu nevyšiel.